Sfeerbeeld voor header

Teamindelingen Jeugdteams 2015-2016

14-08-2015

Voor degenen die het eerder gemist hebben, hierbij nogmaals de teamindelingen voor de jeugdteams voor het seizoen 2015-2016.

De trainingen starten weer in de week van 17 augustus.

 

A1/A2 selectie  
Jongens Meisjes
Mark Bosch Melanie Berends
Jorn Winkel Anouk Oetelmans 
Janco Niebeek Joske Oetelmans
Stan van Os Luka van der Vliet
Jesper Vegting Tonnie Warmerdam
Boris de Jager Merel van Daalen
Levi Kroon  
Peter Bosch  
   
   
B1/ B2 selectie  
Jongens Meisjes
Mohammed Hassan  Lisa Schmidt
Shaïf Alidjam Jill van der Weide
Mike van de Kroon Giulia Nigtevegt
Mario Salama Guilene van der Bijl
Jethro Kensenhuis Sanne Pattiasina
Ruben Makaya  Brithney Bruinhart
Theo Post Ailen Meester
Tijmen Hoes Kelly van Tilborg
Tony El- Kalaani  
   
Team C1  
Jongens Meisjes
Emre Karakus Fleur Verhaeren
Ritchie Bromet Jackie Sampimon
Sofian Amenchar Meryem Yirtici
Feodoor Gabsatarov Luna Mulders
  Lisa Bootsma
   
Team C2  
Jongens Meisjes
Redouan Aamargu Charley Jensen
Margunjo Bruinhart Dahab Mohamed
Ilias Aznabet Safien van Westing
Abdel Ben Amar Sameen Shoukat
  Vanessa Hek
   
Team D1  
Jongens Meisjes
Mert Yirtici Jael Klapwijk
Ilias Zahraoui Noa Remmelts
Joshua da Cruz Estebe Duin Rodrigues
Naim Salah Jasmina Uzunovic
  Jalisa Eeman
   
Team D2  
Jongens Meisjes
Zyad Hassan Isabelle Bancken
Stein van den Berge Oumaima Chahboun
Adam Ait Siamar Astera Talman
Zaid Monsouri Aster Kooiman
   
Team D3  
Jongens Meisjes
Mohammed Jama Aloe Craen Marcos
Mats van den Berg Kay van den Heuvel
Miles Brown Laura Nijhuis
Steven Kawhi  Aisha Rodriguez
Abel Breed  
   
Team D4  
Jongens Meisjes
Karol Schopping Narjiss el Mouden
Lucas Justus Salua Langenberg
Daan Bencina Zohra Joemai
Branko Bencina Sam van der Reijden
Youssef Khodair Saar Bergmans
   
Team E1  
Jongens Meisjes
Alex Bruins Yente Monster
Morris van den Berg Evy de Ruijter
  Josefien Korfmann
   
Team E2  
Jongens Meisjes
Rafael Powell Mette Zwartelé
Thimo Vermaes Grace Brown
Marouan Mohamed Ana Jenz
  Hasse Reijnen
   
Team E3  
Jongens Meisjes
Teun Verwoert Nadia Couzijn
Nour- Hein Tijhuis Ibtissam Makhlouf
Mete Binici Miriam Couzijn 
Bera Özdemir Lina Loubhabi
   
Team F1  
Jongens Meisjes
Yassin Tijhuis Mayka van den Berg
Ilja de Rooij Julie Powell
  Isa Niebeek
  Lotus Sondaar
  Medina Piket
  Morena Radolovic
  Bianca Ungureanu
   
Kangoeroes  
Liewe Galdermans  
Liibaan Tijhuis  
Mikail Yirtici  
Ricky  
Ferre Poortvliet  
Hodan Tijhuis  
Amina Jama  

AKC Blauw-Wit

Accommodatie
Joos Banckersweg 18A
1056 EP Amsterdam
Tel: 020-6160894

Secretariaat
Nick Kool
Jan van Galenstraat 285 I
1056 CA Amsterdam

Link naar http://blauwwit.sponsor-online.nl/ Link naar knkv Link naar korfballeague Link naar korfbalTV Link naar twitter

Link naar FutureTuin
Link naar VHC Jongens
Link naar J&P Installatie & Loodgietersbedrijf