Sfeerbeeld voor header

Teamindelingen jeugd zaal

24-10-2016

Door het terugtrekken van de D3 en het stoppen van een aantal kinderen tijdens het veldseizoen, had de Jeugdcommissie weer een uitdaging om alle teams compleet te maken en voor iedereen een plekje in een team te vinden. Wij hebben geprobeerd dit zo goed mogelijk te doen, mochten er toch nog vragen zijn over de nieuwe teamindelingen, mail ons dan bwjeugd@ziggo.nl

 

 

Teamindelingen Pupillen en Aspiranten zaal 2016-2017  
       
B1      
Giulia van Nigtevegt   Ritchie Bromet  
Lisa Schmidt   Tony El-Kalaani  
Kelly van Tilborg   Mohammed Hassan  
Jill van der Weide   Jethro Kensinghuis  
(Kaylee Verheijen)   Ruben Makaya  
       
B2      
Britney Bruinhart   Margunjo Bruinhart  
Kay van den Heuvel      
Divine Jerome      
Charley Jensen      
Dahab Mohamed      
Beatrice Imasogie      
Meryem Yirtici      
       
C1      
Jael Klapwijk   Sofyan Amenchar  
Luna Mulders   Emre Karakus  
Jackie Sampimon   Naim Salah  
Jasmina Uzunovic   Ilias Zahraoui  
Estebe Duin Rodrigues      
       
C2      
Isabelle Bancken   Lucas Justus trainingslid bij C2
Jalisa Eeman   Steven Kawhi Efecan Sevindi
Aisha Rodriguez   Mohammed Jama Berat Demir
Lina Louahabi      
Astera Talman      
Zohra Joemai      
       
       
D1      
Oumaima Chahboun   Branko Bencina  
Noa Remmelts   Stein van den Berge  
Hava Demir   Zyad Hassan  
(Laura Nijhuis)   Mert Yirtici  
    Daan Bencina  
    (Joshua da Cruz)  
       
       
       
D2      
Ana Jenz   Mats van den Berg  
Josefien Korfmann   Abel Breed  
Salua Langedijk   Miles Brown  
Evy de Ruijter   Alex Bruins  
Guluzar Demir      
       
       
D4      
Miriam Couzijn   Morris van den Berg  
Nadia Couzijn   Rafael Powell  
Hasse Reijnen   Thimo Vermaas  
Narjiss El Mouden   Marouan Mohamed  
Buse Cirik      
Mette Zwartele      
       
E1      
Mayka van den Berg   Nour-Hein Tijhuis  
Grace Brown   Teun Verwoert  
       
       
E2      
Amina Jama   Yahya Mashhour  
Ibtissam Makhlouf   Oscar Hoozemans  
Inka van der Putten      
       
(Bianca Ungureanu)   (Youssef Haji Ahmed)  
       
       
F1      
Nova Hoozemans   Ilja de Rooij  
Isa Niebeek   Yassin Tijhuis  
    Bas Verwoert  
    Nour Jama  

AKC Blauw-Wit

Accommodatie
Joos Banckersweg 18A
1056 EP Amsterdam
Tel: 020-6160894

Secretariaat
Nick Kool
Jan van Galenstraat 285 I
1056 CA Amsterdam

Link naar http://blauwwit.sponsor-online.nl/ Link naar knkv Link naar korfballeague Link naar korfbalTV Link naar twitter

Link naar Palestra Wellnessclub
Link naar Medisch Punt
Link naar J&P Installatie & Loodgietersbedrijf